IW Gabinet Kosmetyczny

09-402 Płock
ul.Wyszogrodzka 89C

tel. 570-969-745

 
plende
Oferujemy szereg różnych zabiegów
Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty
Kosmetyka jest naszą pasją.
Najważniejszy dla nas jest zadowolony klient.
Profesjonalna pielęgnacja ciała
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu

MANICURE I PEDICURE HYBRYDOWY

Znalezione obrazy dla zapytania manicure i pedicure z pazurem

Chcesz mieć nieskazitelne, zadbane paznokcie na dłuższy czas? Jesteś zabiegana i brakuje Ci czasu na cotygodniowe wizyty u manicurzystki? Współczesna kosmetologia znalazła już na to rozwiązanie – manicure i pedicure hybrydowy.

Manicure hybrydowy, wykonywany jest w Waszym gabinecie kosmetycznym "IW", to połączenie wszystkich klasycznych czynności zabiegu manicure, czyli opiłowania paznokci, kosmetyki skórek, peelingu dłoni z malowaniem paznokci specjalnym trwałym lakiero-żelem.

Tak pomalowane paznokcie wyglądają naturalnie (jak pomalowane klasycznym lakierem), a lakier pozostaje błyszczący i nie ściera się przez około 2, a nawet 3 tygodnie. Po nałożeniu jest on od razu suchy, nie trzeba więc obawiać się zarysowania i uszkodzenia. Nie trzeba też czekać, aż lakier będzie całkiem suchy przed założeniem np. sandałków. To bardzo dobre rozwiązanie przed urlopem, ślubem lub inną ważną uroczystością.

- manicure + malowanie hybrydowe cena od 50 zł (zdobienie od + 10-30zł)

 

Paznokcie żelowe

Znalezione obrazy dla zapytania PAZNOKCIE ZELOWE

Paznokcie żelowe są pomysłem idealnym dla kobiet, które nie chcą poświęcać dużo czasu na domowy manicure. Żel na tipsie lub szablonie gwarantuje utrzymanie paznokci w idealnym stanie przez kilka tygodni. Potem wystarczy uzupełnić paznokcie. Żelowe paznokcie możesz zrobić w salonie IW.

Paznokcie żelowe sprawdzają się doskonale u osób z krótkimi, łamliwymi i słabymi paznokciami. Wykonujemy manicure żelowy na szablonie (bezpośrednio modelujemy paznokieć na naszej płytce, przedłużając je szablonem).

Znalezione obrazy dla zapytania PAZNOKCIE ZELOWE

Paznokcie żelowe należy wykonać w profesjonalnym salonie manicure,ponieważ jak każdy zabieg pielęgnacyjny, zrobienie paznokci żelowych na szablonie jest pracochłonne i wymaga nie lada wprawy.

Paznokcie pod żelem ładnie rosną, co oznacza, że po ok 2-4 tygodniach (zależy od indywidualnego wzrostu paznokci) należy je uzupełnić. Jeśli paznokcie nie spełnią twoich oczekiwań, można je w całości zdjąć. Najczęściej spiłowuje się je pilnikami, ale bardzo delikatnie i umiejętnie, aby nie uszkodzić naturalnej płytki.

 Cena zabiegu - 80zł (założenie  żelu + hybryda)

 

PEDICURE

Podobny obraz
Podobnie pedicure hybrydowy, dostępny w Waszym gabinecie  „IW”, to połączenie zabiegu pedicure z malowaniem paznokci lakiero-żelem. Istotne, że pedicure wykonywany jest frezarką co gwarantuje pełen komfort i higienę tego zabiegu. Manicure i pedicure hybrydowy zdejmujemy w salonie specjalnym zmywaczem. Nie polecamy ściągania go w domu.

- pedicure hybrydowy cena od 70 zł.
 

-pedicure SPA (pedicure + peeling + masaż) cena od 90 zł. 

 

Paznokieć wrastający/wkręcający

 Podobny obraz

Paznokieć wrastający jest kiedy brzegi boczne płytki paznokciowej wchodzą w skórę otaczającą paznokieć (wały okołopaznokciowe), a następnie uszkadzają ją. Powstaje rana i stan zapalny. Najczęstszą przyczyną jest nieprawidłowe skracanie paznokci, noszenie za ciasnego, zbyt wąskiego obuwia, nadwaga, ciąża.

Paznokieć wkręcający. Występuje charakterystyczne zwijanie się w paznokcia w rurkę. Tutaj przyczyną jest nieprawidłowa biomechanika stopy, która prowadzi do zmian kostnych w obrębie paliczków dystalnych. Najczęściej w takim przypadku nie dochodzi do powstania rany, lecz paznokieć ściskający łożysko daje duże dolegliwości bólowe.

Chirurgiczne usunięcie płytki paznokciowej (awulsja) z reguły nie przynosi poprawy, ponieważ nie uwzględnia przyczyny powstania zmian, więc nie zapobiega nawrotowi. Dysponujemy pełnym wachlarzem zabiegów prowadzących do wyleczenia stanu zapalnego, wyprostowania paznokcia i zapobiegania nawrotom.

Cena zabiegu od 50zł (założenie 1-klamry)