IW Gabinet Kosmetyczny

09-402 Płock
ul.Wyszogrodzka 89C

tel. 570-969-745

 
plende
Oferujemy szereg różnych zabiegów
Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty
Kosmetyka jest naszą pasją.
Najważniejszy dla nas jest zadowolony klient.
Profesjonalna pielęgnacja ciała
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu

PEDI THERAPIE - PRZEŁOM W PIELĘGNACJI STÓP!!

Znalezione obrazy dla zapytania modzele popekane piety

PEDI THERAPIE

Pielęgnacji stóp nadal poświęcamy niewiele uwagi – zazwyczaj przypominamy sobie o nich, kiedy pojawią się problemy w postaci odcisków, modzeli, czy pękających pięt. Wówczas zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ich profilaktyka oraz jak ciężko pozbyć się niektórych dolegliwości. Warto zatem, codziennie poświęcić chwilę na pielęgnację stóp, zwłaszcza, że nie jest ona trudna ani czasochłonna. To w końcu przecież stopy niosą nas przez całe życie.

Dzięki nowej linii Pedi Thérapie Théo Marvée sprawisz, że stopy staną się Twoją ozdobą. Linia zawiera rewolucyjne i bardzo skuteczne składniki aktywne:

 

Trikenol™ - wyjątkowy kompleks składający się z naturalnych ekstraktów: koncentratu manuka, wierzby i kwasu salicylowego, mający działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Charakteryzuje się wysoką zawartością flawonoidów i protein, które przywracają fizjologiczną równowagę skóry, poprawiają poziom nawilżenia i stymulują jej funkcje. Składnik ten uelastycznia, wygładza i nawilża skórę.

 

Hydromanil™ - oligosacharyd z drzewa Tara to roślinny kompleks, który dzięki swojej innowacyjnej strukturze i technologii produkcji, jest nowoczesnym, aktywnym składnikiem nawilżającym, działającym jako sekwencyjny system zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających, co w rezultacie daje nam nawilżanie natychmiastowe jak i długotrwałe. Ponadto reguluje proces złuszczania naskórka, eliminuje zgrubienia, a co za tym idzie pozostawia warstwę rogową spójną i elastyczną.

Odciski

Podobny obraz

Modzele

Podobny obraz

 

Pękające pięty

Podobny obraz

Wrastajáce paznokcie

Podobny obraz

Cena zabiegu 100zł